Ertan Prefabrik Kurumsal Bilgi

Hakkımızda

Konusunda uzman deneyimli, teknik kadromuzla; kalıcı, modern, şık dizaynlı ekonomik yapıları, ileri teknoloji imkanları ve hızlı üretim sistemimiz ile hayata geçiriyoruz.

Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile hayalleri gerçekleştiriyoruz.

Ertan Prefabrik Yapı olarak, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla prefabrik yapıların çeşitli alanlarında, imalat ve montaj aşamalarını, teknik uygunluğu ile sağlam bir şekilde titizlikle tamamlıyoruz.

Ertan Prefabrik Yapı da yapılar, prefabrik konutlar, Amerikan tarzı konutlar, dubleks konutlar, tek katlı konutlar şeklinde müşteri diyaloğu ve istekleri doğrultusunda hazırlanıyor. Prefabrik ojisler, cumbalı ofisler, şantiyeler, yemekhane, yatakhane, yaşam konteynerleri gibi hafif çelik yapılar, ayrıca endüstriyel yapılar, hangarlar gibi ağır çelik konstrüksiyon yapılarda gücünü ve başarısını kanıtlayan firmamız ile müşterilerimizin memnuniyetinden doğan gücümüzden kaynaklanan güven ve referans ile daha modern ve çağdaş estetik yapılar sunuyoruz.

Global dünyanın hızına yetişebilmek için her koşul ve amaca uygun modem seçiminde ve kurulmasında, sizleri en üstün teknolojiyi inşaat bilgi birikimi ile amaç edinerek sunuyoruz.

Tüm teknik ve teknolojik donanımlara sahip altyapımız ve insan odaklı, kaliteye değer veren yönetim anlayışımız  ve yaptığımız işin önemi, avantajları ile yüksek standartlarda hayatın kalitesini artırarak güven dolu yarınlar sunuyoruz.

İlkelerimizle müşteri memnuniyetini referansa dönüştürdük.

 

 

Vizyonumuz

İnşaat projelerinde kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir firma olarak insanlara modern ve konforlu hayat tarzı sunan yapılar üreten lider firmalar arasında yerini almak

Misyonumuz

Sürekli kendini geliştiren dinamik yapısıyla üstlenmiş olduğu projeleri kaliteden taviz vermeden hızlı ve ekonomik çözümlerle inşa ederken sağlıklı güvenli ve çevreye duyarlı çalışmayı ilke edinmiştir.

 

 

Kalite Politikamız

— Hizmet ürünlerimizin müşterilerimize en iyi şekilde sunulması hususunda oluşturulan “Kalite Yönetim Sistemi”mimizi aşağıda belirtilen kurumsal temel prensipler çerçevesinde etkin bir şekilde uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.
— Müşterilerimizin sektörel, tüzel ve kişisel beklentilerini ve ihtiyaçlarını öncelikle doğru olarak tanımlamak, kendilerine ihtiyaçlarını karşılayacak, yüksek teknoloji içeren hizmet ürünleri yaratmak, geliştirmek ve bunları yüksek standartta kurumsal bir hizmet anlayışı ile en ekonomik şekilde sunmak birincil görevimizdir.